Małe Stópki

Żłobek

Żłobek „Małe Stópki” to miejsce troski i wsparcia dla najmłodszych. Zapewniamy bezpieczne otoczenie, rozwój oraz zabawę dostosowaną do potrzeb maluchów

Przedszkole

Przedszkole „Małe Stópki” to centrum kreatywności i nauki dla dzieci. Oferujemy bogaty program zajęć, rozwijając umiejętności poprzez zabawę i edukację.

Imprezy i Urodzinki

Imprezy i urodzinki w „Małych Stópkach” to niezapomniane chwile radości i integracji. Organizujemy wydarzenia, które cieszą dzieci

ŻŁOBEK PRZEDSZKOLE IMPREZY

Małe Stópki

Małe Stópki to przedszkole, żłobek i przestrzeń do organizacji wyjątkowych imprez dla dzieci w jednym. Miejsce, w którym Maluchy się uczą, bawią, cieszą i pobudzają wyobraźnię. Nad ich rozwojem i bezpieczeństwem czuwamy my – wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycieli i opiekunów.

Każde dziecko jest dla nas ważne i wyjątkowe – codziennie udowadniamy, że nie jest to tylko pusty slogan. Wiemy doskonale, że mały człowiek również wymaga uwagi, szacunku, wysłuchania i poważnego traktowania. Robimy wszystko, aby czuł się z nami dobrze, bezpiecznie i swobodnie. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym, pewnym siebie i otwartym na świat.

Kochamy dzieci, poświęcamy im całą swoją uwagę i energię, jesteśmy otwarci i wrażliwi na ich potrzeby. Dbamy o to, żeby pod naszą opieką nie tylko świetnie się bawiły, ale miały również szansę rozwoju na miarę swoich możliwości.

Co jest dla nas ważne?

W codziennej pracy kładziemy nacisk na rozwój u dzieci otwartości, twórczości i spontaniczności. Dbamy o to, aby poznawały siebie, swoje możliwości i szanowały odrębność innych. Ważne jest dla nas także i to, żeby radziły sobie w sytuacjach trudnych i umiały rozwiązywać problemy. Nie zapominamy również o wyrabianiu w maluchach nawyku aktywności ruchowej. Wychowujemy przez sport. Dzieci mogą każdego dnia liczyć na dawkę zdrowej aktywności. Biegamy, spacerujemy, ćwiczymy, tańczymy, nasz plan zajęć obejmuje także gry zespołowe oraz pływanie na basenie.

Harmonijny rozwój

Na maluchy czeka u nas wiele rozwojowych zajęć, takich jak m.in. rytmika, taniec czy logopedia. Nie brak też nauki języków obcych (angielskiego i hiszpańskiego), a także zajęć z gotowania, sztuki czy edukacji zdrowotnej.

Nasza przestrzeń

Nasze przedszkole jest przytulne, ciepłe, kolorowe i bezpieczne. Dzieci mają tu dużo miejsca do zabawy, nauki, a także podejmowanych spontanicznie działań. Zapewniamy maluchom ciekawe pomoce dydaktyczne oraz zabawki odpowiednio dobrane do ich wieku. Nasz ogród zachęca do zabaw, dbamy o higienę, ruch i aktywnie spędzamy czas. Drodzy Rodzice, zapraszamy Wasze pociechy do naszej bajkowej krainy Małe Stópki. Razem, drobnymi kroczkami, będziemy odkrywać Wielki Świat!