AKTUALNOŚCI

Zajęcia z Mustafą dostarczają Przedszkolakom pozytywny ładunek emocjonalny, satysfakcję z obcowania z psem, przełamują lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości, ale przede wszystkim sprawiają że uśmiech z twarzy przedszkolaków nie znika przez całe spotkanie z czworonożnym przyjacielem🦮 ... See MoreSee Less
View on Facebook
W naszym przedszkolu gościliśmy Harcerki , które opowiedziały dzieciom jak spędzają czas i czym się zajmują uczęszczając do Związku Harcerstwa Polskiego.
W naszym przedszkolu odbywają się również zajęcia z języka hiszpańskiego, na które dzieci uczęszczają z dużą chęcią. Podczas zajęć dzieci uczą się języka śpiewając a także grając w różne gry. Chętnie powtarzają nowo poznane słówka.
Przedszkolaki uwielbiają wszelkiego rodzaju aktywności, zajęcia podczas których mogą się wykazać plastycznie, kulinarnie i kreatywnie.
... See MoreSee Less
View on Facebook
Jest taki dzień w życiu każdego przedszkolaka, na który czeka z niecierpliwością. Są to urodzinki! Dzieci uwielbiają wspólnie celebrować to święto, zabawa i szczere życzenia cieszą każdego jubilata-jubilatkę.🥰🎂🍰🍨🎈 ... See MoreSee Less
View on Facebook