ZAKRES USŁUG

Żłobek

Zabierz swojego szkraba do kolorowej, bezpiecznej krainy Małych Stópek, w której poszerzy swoje horyzonty. Zapewnimy Twojemu maluchowi naukę funkcjonowania wśród równolatków, znakomitą opiekę wychowawczą i stymulację rozwoju.

Przedszkole

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko z przyjemnością zmierzało do przedszkola, zapisz je do Małych Stópek. Wychodzimy na przeciw rodzicom, którzy chcą świadomie pokierować rozwojem swoich pociech.

Imprezy i urodzinki

Wszystkie smyki mają smykałkę do beztroskich harców, zwłaszcza w dniu swojego święta. Zapewnij swojemu dziecku na urodziny mnóstwo radości i zabawy z rówieśnikami w Małych Stópkach.

O NAS

Małe Stópki to przedszkole, żłobek i przestrzeń do organizacji wyjątkowych imprez dla dzieci w jednym. Miejsce, w którym Maluchy się uczą, bawią, cieszą i pobudzają wyobraźnię. Nad ich rozwojem i bezpieczeństwem czuwamy my – wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycieli i opiekunów. Każde dziecko jest dla nas ważne i wyjątkowe – codziennie udowadniamy, że nie jest to tylko pusty slogan. Wiemy doskonale, że mały człowiek również wymaga uwagi, szacunku, wysłuchania i poważnego traktowania. Robimy wszystko, aby czuł się z nami dobrze, bezpiecznie i swobodnie. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym, pewnym siebie i otwartym na świat. Kochamy dzieci, poświęcamy im całą swoją uwagę i energię, jesteśmy otwarci i wrażliwi na ich potrzeby. Dbamy o to, żeby pod naszą opieką nie tylko świetnie się bawiły, ale miały również szansę rozwoju na miarę swoich możliwości.

AKTUALNOŚCI

1 year ago

Kochani Rodzice
Trzy tygodnie temu podczas kiermaszu wielkanocnego organizowaliśmy zbiórkę na pomoc dla Filipka. Dzięki Waszemu wsparciu uzbieraliśmy ponad 1000 zł . Dziękujemy za piękny ... See more

1 year ago
Zdjęcia z posta użytkownika Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Bohater Miesiąca.W dniu dzisiejszym w grupie Tygrysków gościła u nas Pani Edyta M.mama Bartusia,Huberta i Piotrusia . Pani Edyta przygotowała dla naszych dzieci wyjątkową niespodziankę w ... See more

1 year ago
Zdjęcia z posta użytkownika Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

„997 taki numer mam, jeśli się coś dzieje ja pomogę Wam„
Wizyta pań policjantek.

1 year ago
Witaminki Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.

Dziś sałatkę pyszną mamy - i puste miseczki zostawiamy. :-)

1 year ago
Zdjęcia z posta użytkownika Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Wiosna wiosna ach to Ty. Jest ciepło jest pięknie....

1 year ago
Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Rekrutacja trwa.zapraszamy

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE !
Drodzy Rodzice
Od dnia 3.04 ( wtorek) rozpoczynamy rekrtutację do naszej placówki - żłobek /przedszkole na rok 2018/2019 .
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!
Wszystkie osoby ... See more

« 3 of 7 »

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Z dumą informujemy, że Niepubliczny żłobek „Małe Stópki Magdalena Gołąb” realizuje projekt pt.: „Mamo, tato czas do pracy!”.

Kontakt

Tel. 500 400 242,
666 575 999
ul.Bażantowa 9,
05-462 Wiązowna
biuro@malestopki.edu.pl