ZAKRES USŁUG

Żłobek

Zabierz swojego szkraba do kolorowej, bezpiecznej krainy Małych Stópek, w której poszerzy swoje horyzonty. Zapewnimy Twojemu maluchowi naukę funkcjonowania wśród równolatków, znakomitą opiekę wychowawczą i stymulację rozwoju.

Przedszkole

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko z przyjemnością zmierzało do przedszkola, zapisz je do Małych Stópek. Wychodzimy na przeciw rodzicom, którzy chcą świadomie pokierować rozwojem swoich pociech.

Imprezy i urodzinki

Wszystkie smyki mają smykałkę do beztroskich harców, zwłaszcza w dniu swojego święta. Zapewnij swojemu dziecku na urodziny mnóstwo radości i zabawy z rówieśnikami w Małych Stópkach.

O NAS

Małe Stópki to przedszkole, żłobek i przestrzeń do organizacji wyjątkowych imprez dla dzieci w jednym. Miejsce, w którym Maluchy się uczą, bawią, cieszą i pobudzają wyobraźnię. Nad ich rozwojem i bezpieczeństwem czuwamy my – wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycieli i opiekunów. Każde dziecko jest dla nas ważne i wyjątkowe – codziennie udowadniamy, że nie jest to tylko pusty slogan. Wiemy doskonale, że mały człowiek również wymaga uwagi, szacunku, wysłuchania i poważnego traktowania. Robimy wszystko, aby czuł się z nami dobrze, bezpiecznie i swobodnie. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym, pewnym siebie i otwartym na świat. Kochamy dzieci, poświęcamy im całą swoją uwagę i energię, jesteśmy otwarci i wrażliwi na ich potrzeby. Dbamy o to, żeby pod naszą opieką nie tylko świetnie się bawiły, ale miały również szansę rozwoju na miarę swoich możliwości.

AKTUALNOŚCI

1 year ago
Zdjęcia z posta użytkownika Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Czas na sadzonki ? Maluszki już wiedzą co by smakowało do kanapki;-) hm...a może szczypiorek?

1 year ago
Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Przyjęcie komunijne czy weselne tuż tuż..?? Jeśli nie masz pomysłu na atrakcję dla dzieci -to zapraszamy do współpracy z #animacja Małe Stópki ;-)

KOMUNIA! WESELE !CHRZCINY!
Zbliża się gorący sezon przyjęć komunijnych ,chrzcin a także wesel. Jeśli nie masz pomysłu na organizację czasu dla dzieci ? Napisz bądź zadzwoń 500-400-242 a ... See more

1 year ago
Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Kochani w grupach 2,5 ,3-latków coraz mniej miejsc!
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu;-)

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE !
Drodzy Rodzice
Od dnia 3.04 ( wtorek) rozpoczynamy rekrtutację do naszej placówki - żłobek /przedszkole na rok 2018/2019 .
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!
Wszystkie osoby ... See more

1 year ago
Kliknij tutaj i wesprzyj Piotruś prosi o pomoc dla mamy! | Fundacja Znajdź Pomoc na Pomagam.pl

#kawiarenka
W najbliższy poniedziałek w godzinach popłudniowych odbędzie się w naszej placówce kawiarenka z pysznymi ciastami przyszykowanymi przez nasze cudowne Panie nauczycielki .Cały ... See more

Załóż własną zbiórkę na Pomagam.pl i zbierz pieniądze na dowolny cel. Pomóż sobie lub bliskim Ci osobom. Spełniaj marzenia!

1 year ago

Kochani Rodzice
Trzy tygodnie temu podczas kiermaszu wielkanocnego organizowaliśmy zbiórkę na pomoc dla Filipka. Dzięki Waszemu wsparciu uzbieraliśmy ponad 1000 zł . Dziękujemy za piękny ... See more

1 year ago
Zdjęcia z posta użytkownika Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

Bohater Miesiąca.W dniu dzisiejszym w grupie Tygrysków gościła u nas Pani Edyta M.mama Bartusia,Huberta i Piotrusia . Pani Edyta przygotowała dla naszych dzieci wyjątkową niespodziankę w ... See more

1 year ago
Zdjęcia z posta użytkownika Małe Stópki Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Wiązowna

„997 taki numer mam, jeśli się coś dzieje ja pomogę Wam„
Wizyta pań policjantek.

« 2 of 7 »

Realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Z dumą informujemy, że Niepubliczny żłobek „Małe Stópki Magdalena Gołąb” realizuje projekt pt.: „Mamo, tato czas do pracy!”.

Kontakt

Tel. 500 400 242,
666 575 999
ul.Bażantowa 9,
05-462 Wiązowna
biuro@malestopki.edu.pl